O zdrowym trybie życia

Forma reklamy – nadruk na koszulkach? Jestem na tak.

 

W tamtych czasach, by wymyślić coś żeby było reklamą a zarazem rzeczą praktyczną było trudniej. W dobie rozwoju techniki również nauki i kreatywności człowieka powstają pomysły o których na samą myśl może przyjść o zawrót głowy. Wchodząc do sklepu sieciowego widzimy jak pracownicy ubrani w charakterystyczne barwy rozpoznawalnej marki z logo z przodu czy z tyłu na koszulkach z nadrukiem jest bardziej widoczny a my od razu rozpoznajemy osoby obsługujące. Rzecz powszechna, znana, śmiało korzystana i lubiana przez firmy.

Nadruki na koszulkach są formą reklamy firmy jak i pomocą np. w potrzebie obsługi, że wiemy do kogo się zwrócić. Jest wiele firm, które oferują tego typu reklamę, problem powstaje wtedy kiedy nie wiemy na jaką się zdecydować. Jak chcesz mieć dobrze wykonaną usługę na koszulkę mieć nadruk , to nie patrz na cenę, bo zasada jest jedna im taniej tym może być gorzej. Świetną pomocą jest po prostu rozeznanie się w temacie na forum społecznościowym. I właśnie tam znalazłam super ofertę a3extra.pl , gdzie na własne oczy pokazano mi w jaki sposób wykonuje się te wszystkie nadruki na koszulkach klientów, którzy sami stworzyli swoje grafiki zademonstrowano mi różne style i wybrałam ten najodpowiedniejszy dla reklamy swojej firmy.

Trzeba przyznać, że wszystkie formy nadruków i na koszulkach, kubkach czy torbach nie są usługą tanią, ale jeżeli chcesz zareklamować swój produkt to najbardziej rzucające się w oczy są te proste formy.

Nadruki na tkaninach np. na koszulkę

Ilość

do A5

do A4

nadruk flock lub flex

1-2 szt.

19 zł/szt.

25 zł/szt.

nadruk flock lub flex

3-7 szt.

17 zł/szt.

22 zł/szt.

nadruk flock lub flex

8-15 szt.

14 zł/szt.

19 zł/szt.

nadruk flock lub flex

16-25 szt.

12 zł/szt.

17 zł/szt.

za format powyżej A4 – za każdy cm2 powyżej A4

pow. 25 szt.

za każdy dodatkowy kolor

0,03 zł

0,03 zł