O zdrowym trybie życia

Jak wykonać własną biżuterię?

Elementy srebrne.

Bardzo ciekawym i wciągającym zajęciem może być wykonywanie biżuterii. Konieczne do tego będzie sporo czasu, nieco cierpliwości, a także wiele produktów, takich jak elementy srebrne, półfabrykaty, koraliki i kamienie. Wszystkie te elementy można dostać w jasper.waw.pl , a także wielu podobnych miejscach. Wybór jest naprawdę ogromny.

Do wyrobu własnej, autorskiej biżuterii konieczne jest włożenie sporo pracy. Jednocześnie trzeba też wykazać się nie lada wyobraźnią, żeby te wszystkie elementy wykonane ze srebra i innych materiałów połączyć w zgrabną całość. Mimo to bardzo wiele osób zajmuje się właśnie tworzenie własnych kolczyków, bransoletek i wielu innych dodatków.

Elementy srebrne, jakie można dostać w wielu hurtowniach bardzo często pełnią funkcję dekoracyjną. Są stosunkowo niedrogie, ale w porównaniu do innych materiałów bardzo wytrzymałe. Dzięki nim można stworzyć elegancką i trwałą biżuterię. Wykorzystanie elementów właśnie z takich materiałów jak srebro sprawia, że wykonana biżuteria robi wrażenie także na bardziej wymagających osobach.

Dekoracyjne elementy srebrne Cena elementów srebrnych
Kulka karbowana 4 mm ok. 1 zł
Talarek 6*4 mm ok. 1,5 zł
Miseczka kwiatek 8 mm ok. 1,2 zł
Kulka diamentowa 6 mm ok. 2 zł
Talerzyk falowany 10 mm ok. 2,5 zł
Zawieszka gwiazdka 14 mm ok. 7,3 zł
Oliwka gładka 10*6 mm ok. 4,5 zł
Kostka 8*8 mm ok. 12 zł
Talarek 5*3 mm ok. 1,3 zł
Kulka ażurowa 6 mm ok. 2 zł
Kulka gładka 18 mm ok. 30 zł
Kulka ozdobna księżycowa 5 mm ok. 1,7 zł
Oliwka ażurowa 10*4 mm ok. 2,5 zł