O zdrowym trybie życia

Kiedy wybrać się na rejs?

Morze Śródziemne znajduje się w klimacie, który cechują ciepłe, długie i suche lata, a temperatura przewyższa 20 stopni. Zimy są bardzo krótkie, ale i tak dużo cieplejsze niż te, które znamy w Polsce. Dlatego u www.podrozeirejsy.pl masz możliwość wyruszenia w rejs o każdej porze roku. Jednakże okres letni jest najlepszą porą na rejs. Morze Śródziemne w okresie zimowym jest również piękne, ale mogą zaskoczyć Cię opady i wietrzna pogoda. Lato na Morzu Śródziemnym trwa od kwietnia do października, wtedy też najwięcej przyjemności będziemy czerpać z naszego rejsu. Poza tym, jeżeli chcemy skorzystać z dłuższych dni, aby jak najwięcej czasu spędzić na zwiedzaniu, najlepszym czasem na rejs po Morzu Śródziemnym będzie okres wakacyjny. Słońce zachodzi zdecydowanie później niż w zimie. Wszystko zależy od preferencji.

Polecane wycieczki:

 

Rejs. Morze Śródziemne w okresie zimowym jest również piękne.
  • – Barcelona, Majorka (Hiszpania), Palermo (Sycylia), Civitavecchia/Rzym, Savona (Włochy), Marsylia (Francja), Barcelona (Hiszpania), 8 dni na statku Costa Diadema, wypłynięcie z Barcelony – od 1600zł na wiosnę i 3000zł w lato,

 

  • – Savona, Neapol, Katania (Włochy), La Valetta (Malta), Barcelona (Hiszpania), Marsylia (Francja), Savona (Włochy), 8 dni na statku Costa Fascinosa, wypłynięcie z Savony – od 2500zł w kwietniu, 3300zł w lipcu.

 

Cena nie obejmuje biletów na miejsce.