O zdrowym trybie życia

Komu pasuje zamszowy płaszcz

 

Odzież wierzchnia odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym ubiorze, zwłaszcza w te chłodniejsze dni, nie mówiąc już o najzimniejszym sezonie zimowym. W chłodne dni kobiety stawiają z reguły na jedno z dwóch rozwiązań: kurtka lub płaszcz. Ostateczny wybór zależy od bardzo wielu okoliczności. Z pewnością jednym z ciekawszych, bardziej oryginalnych rozwiązań jest zamszowy płaszcz. W bogatej i różnorodnej ofercie http://kostes.eu/pl/okrycia-wierzchnie/30-plaszcz-zamszowy-khaki.html można znaleźć przykłady wielu tego rodzaju płaszczy.

 

 

Kobieta w zamszowym płaszczu pozuje do zdjęcia.
Kobieta w zamszowym płaszczu.

 

Dla kogo zamszowy płaszcz?

Płaszcz wykonany z zamszu pasuje właściwie każdej kobiecie. Zamsz to bardzo ciekawy materiał. Wygląda niezwykle naturalnie, zwłaszcza jeśli jest w brązowym czy beżowym kolorze. Nie jest zbyt ekstrawagancki, ale z pewnością rzuca się w oczy. Zamszowy płaszcz może sprawić, że codzienna stylizacja, może zbyt prosta, skromna, a nawet nudna, stanie się o wiele ciekawsza i bardziej interesująca.

 

 

 

 

W bieżącym sezonie zamsz bardzo często pojawia się na wybiegach i różnych sklepach. Z materiału tego wykonuje się nie tylko płaszcze, ale także inne produkty, elementy garderoby jak torebki, buty, paski i wiele innych. Należy jednak pamiętać, aby nie przedobrzyć. Zbyt wiele elementów stroju wykonanych z zamszu może wyglądać już mało gustownie, a na pewno nie modnie. Jeśli zatem stawiamy na zamszowy płaszcz, to zrezygnujemy z paska czy butów z tego materiału. Tylko zachowując pewien bardzo wskazany umiar można stworzyć eleganckie stylizacje, które podkreślą kobiecość i dodadzą pewności siebie.