O zdrowym trybie życia

Lipoliza laserowa jako metoda modelowania sylwetki

Medycynę estetyczną cechuje ciągły rozwój. Wskazuje na to choćby zabieg o nazwie modelowanie sylwetki. Kraków umożliwia swoim mieszkankom skorzystanie z tego i innych zabiegów. Klinika WWW , to jedno z miejsc, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, które chcą skorzystać z zabiegów modelowania sylwetki w Krakowie.

Klinika, w której specjaliści zajmują się modelowaniem sylwetki w Krakowie.
Klinika, w której specjaliści zajmują się modelowaniem sylwetki.

Modelowanie sylwetki za pomocą lasera

Lipoliza laserowa jest nowa i bezpieczna techniką wykorzystywaną do modelowania sylwetki. Specjaliści z klinik w Krakowie wprowadzają pod skórę kaniulę ze światłem lasera poprzez minimalne nacięcie. Dzięki temu rozbijana jest błona komórki tłuszczowej, która następnie ulega rozpadowi. W wyniku zabiegu modelowania sylwetki usuwany jest nadmiar tłuszczu z ramion, bioder, ud, brzucha, talii, pośladków, kolan i łydek. Mieszkanki Krakowa zgodnie twierdzą, iż najlepsze efekty osiągane są wówczas, gdy tkanka tłuszczowa nie przekracza grubości od 3 do 5 centymetrów.

W modelowaniu sylwetki laserem ważne jest, iż bez przestrzegania diety, tłuszcz odłoży się w innych partiach ciała. Energia emitowana przez laser poprawia stan obwisłej i nierównej skóry, dzięki czemu staje się bardziej jędrna i gładka. Lekarze pracujący np. w Krakowie określają czas trwania zabiegu w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany. Zazwyczaj jednak zajmuje od 40 minut do 2 godzin.