O zdrowym trybie życia

Oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym

 

Mając zastrzeżenia do ogólnego wyglądu, warto wypróbować oczyszczanie twarzy. Kraków, jako stolica województwa małopolskiego słynie z zabiegów upiększających. Miejsce scmestetic.pl powstało z myślą o najbardziej wymagających klientkach.

 

Czysta skóra dzięki zabiegowi oczyszczania twarzy w Krakowie - kobieta.
Czysta skóra dzięki zabiegowi oczyszczania twarzy w Krakowie.

 

Peeling kawitacyjny do oczyszczania twarzy

Peeling kawitacyjny, często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg oczyszczania twarzy. Najczęściej wykonywany jest w salonach kosmetycznych, nie tylko w dużych miastach, np. Krakowie, Warszawie, czy Poznaniu. Ta metoda oczyszczania twarzy zdobyła grono zwolenniczek również w mniejszych miejscowościach.

Kosmetyczki z Krakowa rekomendują metodę, ponieważ złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu. Ponadto działa równie delikatnie. Zabieg oczyszczania twarzy peelingiem kawitacyjnym jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. Można go wykonać w większości salonów kosmetycznych, np. w Krakowie. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w gazową.

 

 

 

Dlatego na początku zabiegu skóra musi być wilgotna. Wówczas stykając się z ultradźwiękami wytwarzają się mikropęcherzyki, które później ulegają rozpadowi. Kawitacja dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się wszelkich bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry.