O zdrowym trybie życia

Sposób działania dermapenu

 

Praca wykonywana od rana do wieczora, zanieczyszczone smogiem powietrze prowadzenie, niezdrowego stylu życia, uczucie ciągłego przemęczenie sprawiają, że nasza cera potrzebuje pomocy. Skutecznym rozwiązaniem jest dermapen. Kraków, jako stolica województwa małopolskiego oraz jedno z największych polskich miast, umożliwia jego wykorzystanie w wielu gabinetach.

 

 

Zabieg dermapen pomaga usunąć przebarwienia na twarzy
Zabieg dermapen pomaga usunąć przebarwienia

 

Jak działa dermapen?

W skórze i na niej codziennie zachodzą bezpowrotne zmiany, których skutki okazują się nieodwracalne. Często zdarza się, iż rezygnacja z prowadzonego stylu życia jest niemożliwa, zwłaszcza w dużych miastach np. w Krakowie. Alternatywę wówczas stanowią odmładzające zabiegi dostępne np. w drpabianczyk , wykonywane za pomocą dermapenu. W zależności od obszaru i wskazań do zabiegu w Krakowie lekarz wykonujący zabieg określa na jaką głębokość ma zostać nakłuwana skóra.

 


Precyzyjne nakłuwanie skóry dermapenem
na głębokość 2,5 mm może dotyczyć obszarów, gdzie powstały blizny i rozstępy – zgodnie twierdzą eksperci z Krakowa. Nakłuwanie skóry za pomocą dermapenu następuje z częstotliwością do 90 Hz. Na sekundę wytwarzane jest wówczas do 1000 mikronakłuć. Przy zastosowaniu urządzenia pulsujące igły ułatwiają dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Dzięki temu zapewniana jest stymulacja fibroplastów.